Sklep Ant-art powstał z myślą o przedmiotach, którym należy się drugie życie. Bogata oferta artykułów gromadzona w jednym miejscu składająca się z mebli, porcelany, szkła, zegarów, oświetlenia i obrazów dekoracyjnych w różnych stylach.


Dbamy o regularne uzupełnianie asortymentu, aby każdy znalazł dla siebie coś ciekawego, wyszukanego. Nasze produkty z minionych epok nadadzą Twojemu domowi niepowtarzalny klimat. Artykuły dawnych epok w obecnych czasach przeżywają renesans. Tego typu przedmioty znajdziesz jedynie w antykwariatach, czy na jarmarkach ze starociami. W domach nadają w pomieszczeniach nowy charakter. Nasz sklep Ant-art gromadzi codziennie warte uwagi produkty. Prowadzimy sprzedaż internetową w całym kraju, jak również stacjonarną. Każdy może Nas odwiedzić, zobaczyć dotknąć wybrany produkt. Zakupione u Nas produkty wysyłane są przez firmę kurierską ewentualnie można odebrać osobiście. W razie wysyłki zagranicznej, wycena kosztów transportu jest indywidualna

W Naszym magazynie, każdy znajdzie coś dla siebie poprzez nowoczesność jak również po produkty z duszą

Najwyższa jakość w ponadczasowym stylu

Nasza firma ANT-ART jest firmą rodzinną zajmującą się sprowadzaniem MEBLI ANTYCZNYCH, STYLOWYCH, DESIGNE, jak również akcesoria gospodarstwa domowego, rowery, sprzęty fitness, oraz wszystko do ogrodu.

Nasze produkty sprowadzane są z NIEMIEC, BELGII oraz z Francji

Zapisz się do newslettera i otrzymaj
15% rabatu!

Teraz dla wszystkich, którzy zapiszą się do naszego newslettera otrzymają rabat na wszystkie antyki​

Koszyk
pl_PLPL
Przewiń do góry